Connect Key, technologia inteligentnej kserokopiarki

connect

 

Opracowana przez Xerox technologia Connect Key daje duże możliwości biurowym urządzeniom wielofunkcyjnych. Kserokopiarka, jaką pamiętamy, stanie się kompleksowym centrum produktywności, bowiem połączy w sobie urządzenie, a także zestaw niezbędnego oprogramowania, rozwiązań i aplikacji. Stworzono ją, by podnieść efektywność pracy biurowej, a także ograniczyć jej koszty.

By Twoja praca stała się prostsza.

XXI wiek pozwala fachowcom na pracę nieskrępowaną godzinami pracy czy miejscem. Dzięki temu, że urządzenia wielofunkcyjne wyposażone są w opcję ConnectKey, dają nam rozwiązania mobilne, skanujące, oraz w chmurze, a wtedy biuro jest zawsze w zasięgu naszej ręki.

Ważne zadania możemy wykonać bezpośrednio na drukarce za pomocą intuicyjnych przycisków i menu. Nowoczesne drukarki i ich interfejs umieszczają najistotniejsze działania w zasięgu naszych palców – jak np. skan z możliwością szybkiej dystrybucji i archiwizacji dokumentu.

Utrzymanie odpowiedniego tempa oznacza, że technologia ConnectKey zdaje egzamin. To ona umożliwia nam optymalizację czasu pracy. Robi to np. przez rozszerzoną książkę adresową, w której wszystkie potrzebne e-maile, faksy i zeskanowane dokumenty znajdują się w jednym kontakcie. Istnieje możliwość znacznego uproszczenia działań przez użycie zakładki „ulubione”, która będzie wyświetlać najczęstsze miejsca przeznaczenia. Pracownicy także zyskają dostęp do pełnej bazy wsparcia drukarek Xerox przez użycie interfejsu użytkownika, a także sterownika drukarki.

Daleko idące uproszczenie

Obsługa interfejsu użytkownika nie wymaga stania tuż przy sprzęcie. Możecie Państwo zdalnie przeszkolić swoich pracowników, a także skonfigurować ustawienia urządzeń wielofunkcyjnych ze spokojem, że procesy nie będą się na siebie nakładać.

Możliwe jest także dalsze uproszczenie korzystania z urządzenia i zarządzanie nim, przez spójną platformę sterowników, w ramach wszystkich drukarek wielofunkcyjnych z opcją ConnectKey. Przyspieszenie konfiguracji urządzeń jest możliwe przez klonowanie i dalsze zgrywanie już istniejących konfiguracji. To połączenie szybkiego działania i spójności ustawienia.

ConnectKey zwiększa możliwości drukarki wielofunkcyjnej oraz pomaga w optymalnym wykorzystaniu inwestycji w sprzęt. Posiada on wgrany standard gotowy do użytku, wbudowanych aplikacji na urządzenia wielofunkcyjne. Interfejs użytkownika umożliwia uzyskanie dostępu do galerii Xerox® App Gallery. Daje możliwość pobrania nowych aplikacji, takich jak Print from DropBox™ oraz Scan to Microsoft® Office 365 bezpośrednio z poziomu interfejsu użytkownika.

Bezpieczeństwo Twoich danych

Biznes kolejnych lat XXI wieku odbywa się w sieci, a to z kolei oznacza ryzyko przechwycenia danych, także w przypadku drukarek wielofunkcyjnych. ConnectKey umożliwia ochronę urządzeń w sposób podobny, jak chronimy komputery przed wirusami. Drukarka wielofunkcyjna będzie w pełni zabezpieczonym elementem sieci.

Bezpieczeństwo dzięki wbudowanemu programowi McAfee® firmy Intel Security