Drukarki Xerox

W naszej ofercie znajdą Państwo drukarki Xerox, które nawiązują do najnowocześniejszych trendów techniki biurowej. Ich producent - Xerox Corporation - to bardzo dobrze znany na świecie amerykański koncern, którego specjalnością jest dostarczanie drukarek, a także usług outsourcingu druku. Firma powstała w 1906 roku jako Herald Company, a jako Xerox Corporation jest znana od 1961 roku. W 1959 roku jako pierwsza wprowadziła na rynek fotokopiarki. Przez lata była jednym z najbardziej innowacyjnych producentów sprzętu biurowego, a wielofunkcyjne drukarki Xerox są teraz znane w wielu miejscach na świecie. Obecnie koncern jest synonimem wszystkich najlepszych cech, które powinna mieć drukarka.

Solidne wykonanie z najlepszych elementów, a także trwałość oferowanych wyrobów zapewnia Klientom Xerox możliwość wieloletniego cieszenia się z niezawodnie działającego sprzętu. Urządzenia te posiadają bardzo łatwy w obsłudze interfejs oraz zaawansowane zabezpieczenia. Warto również wspomnieć o wielu przydatnych i innowacyjnych funkcjach, takich jak między innymi łączność z Wi-Fi, drukowanie z urządzeń mobilnych, czy sterowanie przez ekran dotykowy.

Serwis kserokopiarek

Oferujemy profesjonalny serwis Xerox, dlatego też zapraszamy do skorzystania z naszych usług Klientów, którzy posiadają drukarki Xerox i potrzebują usług serwisowych. Gwarantujemy, że sprawdzeniem i ewentualną naprawą zajmą się specjaliści w swoim fachu, przed którymi urządzenia wielofunkcyjne nie mają żadnych tajemnic.

Zachęcamy Państwa do sprawdzenia szczegółów naszej oferty, a w przypadku jakichkolwiek pytań, do kontaktu. Oprócz sprzedaży urządzeń i serwisu Xerox, oferujemy też sprzęt innych producentów, między innymi kserokopiarki Samsung