Drukarki Xerox

Xerox Corporation to bardzo dobrze znany na świecie amerykański koncern, którego specjalnością jest dostarczanie drukarek, a także usług outsourcingu druku. Firma powstała w 1906 roku jako Herald Company, a jako Xerox Corporation jest znana od 1961 roku. W 1959 roku jako pierwsza firma na rynku wprowadziła na rynku fotokopiarki. Przez lata była jednym z najbardziej innowacyjnych działalności, a drukarki Xerox są teraz znane w wielu miejscach na świecie. Obecnie koncern ten jest synonimem wszystkich najlepszych cech, które łączą drukarki. Solidne wykonanie z najlepszych elementów, a także trwałość produkowanych sprzętów zapewnia klientom Xerox możliwość wieloletniego cieszenia się z niezawodnie działającego sprzętu.

Serwis kserokopiarek

Klienci, którzy posiadają drukarki np. Xerox i potrzebują usług serwisowych, mogą zgłosić się do Arso Serwis. Gwarantujemy, że sprawdzeniem i ewentualną naprawą zajmą się specjaliści w swoim fachu, przed którymi urządzenia wielofunkcyjne nie mają żadnych tajemnic.

Zachęcamy Państwa do sprawdzenia szczegółów naszej propozycji, a w przypadku jakichkolwiek pytań, do kontaktu. Oprócz sprzedaży drukarek i serwisu Xerox, świadczymy także m.in. usługi naprawy i dzierżawy kserokopiarek.