Dzierżawa kserokopiarek w Szczecinie

Dzierżawa kserokopiarek to doskonały sposób na sukcesywne ograniczenie kosztów pracy biurowej. Jeżeli prowadzicie Państwo swoją firmę w Szczecinie lub jego okolicach i szukacie przedsiębiorstwa specjalizującego się w tego typu usługach, to świetnie trafiliście!

Decydując się na takie rozwiązanie nie muszą Państwo wydawać dużych środków pieniężnych na zakup potrzebnych urządzeń. Po podpisaniu prostej i przejrzystej umowy, kserokopiarki trafią w Wasze ręce i będą gotowe do pracy.

Warto również zaznaczyć, że klienci którzy zdecydują się na skorzystanie z naszej oferty dzierżawy kserokopiarek mogą liczyć na bezpłatny transport na ternie Szczecina oraz kompleksową obsługę serwisową. Oczywiście dostarczymy również wszelkie niezbędne materiały eksploatacyjne, jak np. tonery, bębny czy fusery. Dodatkowo, nieodpłatnie przeszkolimy Państwa z obsługi urządzenia.

 

dzierżawa kserokopiarek

 

Ile kosztuje dzierżawa kserokopiarek w Szczecinie?

Oferujemy dwie podstawowe formy rozliczeń za  dzierżawę kserokopiarek:

  • Stała miesięczna opłata dzierżawna z pakietem wliczonych w cenę darmowych wydruków.

W tej opcji przed podpisaniem umowy klient sam ustala średnią miesięczną ilość wydruków i kopii. Na tej podstawie wyliczona zostaje stała kwota miesięcznego czynszu dzierżawnego. Jeżeli klient w danym miesiącu przekroczy ustalony limit zostaje naliczona dodatkowa kwota za wykonane nad kopie według ustalonej w umowie kwocie.

  • Opłata dzierżawna plus opłata na podstawie wykonanych wydruków i kopii.

To druga z form rozliczenia umowy dzierżawy kserokopiarek. Stała niska opłata za dzierżawę co miesiąc zostaje podwyższona o ustaloną kwotę za ilość wykonanych kopii ustalonych na comiesięcznym odczycie licznika kserokopiarki.

Inne propozycje

Propozycja naszej firmy obejmuje nie tylko dzierżawę kserokopiarek, ale także m.in. sprzedaż urządzeń wielofunkcyjnych. Jesteśmy Autoryzowanym Partnerem Firmy Xerox, ale zajmujemy się także sprzętem od innych firm.

 

 

Zobacz wzór umowy dzierżawy