Dzierżawa kserokopiarek - co to?

Jednym z najskuteczniejszych sposobów na ograniczenie kosztów pracy biurowej jest oferowana przez nas usługa dzierżawy kserokopiarek. Nie ma potrzeby zaangażowania znacznych środków pieniężnych na zakup nowego sprzętu, a są to kwoty niemałe. Wystarczy prosta i przejrzysta umowa dzierżawy z jasno sprecyzowanymi zasadami, a reszta pozostaje na naszej głowie. W przypadku umowy o dzierżawie kserokopiarek zapewniamy dostawę urządzenia najwyższej klasy z kompleksową obsługę serwisową. Bezpłatną dostawą materiałów eksploatacyjnych takich jak tonery, bębny czy fusery oraz wsparcie techniczno – informatyczne. W ramach każdej umowy bezpłatnie dostarczamy i instalujemy urządzenie pod wskazanym adresem oraz przeprowadzamy szkolenie użytkowników z obsługi kserokopiarki.

dzierżawa kserokopiarek

 

Ile to kosztuje dzierżawa kserokopiarek?

Oferujemy dwie podstawowe formy rozliczeń za  dzierżawę kserokopiarek:

  • Stała miesięczna opłata dzierżawna z pakietem wliczonych w cenę darmowych wydruków.

W tej opcji przed podpisaniem umowy klient sam ustala średnią miesięczną ilość wydruków i kopii. Na tej podstawie wyliczona zostaje stała kwota miesięcznego czynszu dzierżawnego. Jeżeli klient w danym miesiącu przekroczy ustalony limit zostaje naliczona dodatkowa kwota za wykonane nad kopie według ustalonej w umowie kwocie.

  • Opłata dzierżawna plus opłata na podstawie wykonanych wydruków i kopii.

To druga z form rozliczenia umowy dzierżawy kserokopiarek. Stała niska opłata za dzierżawę co miesiąc zostaje podwyższona o ustaloną kwotę za ilość wykonanych kopii ustalonych na comiesięcznym odczycie licznika kserokopiarki.

Inne propozycje

Propozycja naszej firmy obejmuje nie tylko dzierżawę kserokopiarek, ale także m.in. sprzedaż urządzeń wielofunkcyjnych. Jesteśmy Autoryzowanym Partnerem Firmy Xerox, ale zajmujemy się także sprzętem od innych firm.

 

 

Zobacz wzór umowy dzierżawy