Sprzedaż, naprawa i serwis kopiarek oraz innych urządzeń wielofunkcyjnych

Arso Serwis już od 20 lat prowadzi sprzedaż urządzeń wielofunkcyjnych, a także zajmuje się m.in.: dzierżawą i serwisem kopiarek. Klienci mogą liczyć również na kompletną naprawę kserokopiarek. Obsługujemy urządzenia zarówno drukujące, jak i skanujące. Klienci, korzystający z usług Arso Serwis, mogą liczyć na fachową pomoc, dostępność niezbędnych materiałów eksploatacyjnych oraz części zamiennych. Zapewnimy szybki dostęp do wykwalifikowanego i doświadczonego grona fachowców.

serwis kserokopiarek

I. Sprzedaż kserokopiarek

Sprzedaż kserokopiarek i urządzeń wielofunkcyjnych to jedna z części naszej działalności. Posiadamy bogate doświadczenie w handlu urządzeniami drukującymi od małych nabiurkowych drukarek A4 do dużych wolnostojących urządzeń wielofunkcyjnych A3+. W naszej ofercie szczególne miejsce zajmuje bogaty asortyment wiodącego producenta sprzętu biurowego firmy Xerox. Ścisła współpraca z działem handlowym Firmy Xerox Polska gwarantuje nam dostęp do najnowszych produktów i technologii w najniższych cenach na rynku. Dzięki rozległemu kanałowi dystrybucji zapewniamy stały i szybki dostęp do produktów i oryginalnych materiałów eksploatacyjnych do drukarek Xerox i innych produktów z logiem tej firmy. W naszej ofercie posiadamy również sprzęt innych producentów np. Konica Minolta, Canon, Samsung, Ricoh, HP, Lexmark.

Oprócz bogatej oferty drukarek i kserokopiarek fabrycznie nowych, posiadamy w asortymencie również kserokopiarki po leasingowe. Jest to sprzęt pełnowartościowy, na gwarancji, najwyższej klasy z niewielkimi licznikami przebiegu, sprowadzany od naszych zagranicznych wieloletnich partnerów.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zakupu kserokopiarek i urządzeń wielofunkcyjnych w załącznikach menu głównego „kserokopiarki”

II. Dzierżawa kserokopiarek

Czy potrzebujesz urządzenie bez angażowania środków pieniężnych?

Idealnym rozwiązaniem jest jego wynajęcie, czyli możliwość użytkowania sprzętu bez ponoszenia kosztów zakupu i kłopotliwego kontrolowania kosztów jego eksploatacji.

Dzierżawa kserokopiarek i innych urządzeń w firmie Arso Serwis przyniesie Państwu wiele korzyści:

 • bezpłatna dostawa i instalacja sprzętu dostosowanego do potrzeb Państwa firmy
 • niski abonament miesięczny
 • minimalna opłata tylko za nad kopie
 • bezpłatne dostawy materiałów eksploatacyjnych, części zamiennych oraz bezpłatne wykonywanie usług serwisowych
 • pełna gwarancja bez limitu kopi

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na dzierżawę kserokopiarek wielofunkcyjnych w załącznikach menu głównego „kserokopiarki”.

III. Serwis kserokopiarek

 Umowa serwisowa na urządzenia będące własnością klienta obejmuje:

 • Przeglądy techniczne
 • Naprawy i wymianę części
 • Regeneracje podzespołów kserokopiarek,
 • Kserokopiarki zastępcze na czas naprawy na koszt serwisu !!!
 • Priorytetowe traktowanie zgłoszeń serwisowych - czas reakcji serwisu od 1 godz. do 12 godz.
 • Gwarancje – Arso Serwis za wykonane przez siebie prace naprawcze udziela gwarancji w zależności od rodzaju wykonanej pracy gwarancja jest czasowa lub na określony limit kopii. Zapewnia to naszym klientom bezpieczeństwo i gwarancję skuteczności napraw.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą serwisu kopiarek i urządzeń wielofunkcyjnych w załącznikach menu głównego „serwis”.