druk-logo

Arso Serwis

Przedsiębiorstwo Usługowe
71-312 Szczecin, ul. Domańskiego 7
tel. 914 871 804 / mail arso@arso.pl / fax 914 310 063

 Firma ARSO SERWIS P. U.

Już od 20 lat klienci mają możliwość korzystać ze sprzedaży urządzeń wielofunkcyjnych, w tym drukarek i kopiarek. Zajmujemy się również serwisem i dzierżawą kserokopiarek, od tych małych formatów A4, po duże A3+, zarówno czarno-białych, jak i kolorowych, wysokowydajnych, cyfrowych urządzeń drukujących i skanujących. Zapewniamy przy tym profesjonalne doradztwo i możliwość zaopatrzenia się w najlepsze materiały eksploatacyjne oraz części zamienne do drukarek Xerox, kopiarek i urządzeń wielofunkcyjnych wszystkich producentów.

Prężnie rozwijający się dział

Specyfika pracy osób w naszej branży to przede wszystkim egzamin dla ich dokładności, cierpliwości i skrupulatności. Serwisanci oraz handlowcy firmy Arso Serwis dzięki wiedzy i doświadczeniu są w stanie dotrzeć z serwisem lub propozycją sprzedaży urządzeń wielofunkcyjnych praktycznie do każdej części Polski. Nasza praca, z racji szybkiego rozwoju technologii, ulega dynamicznym zmianom. Musimy być otwarci na nowości związane z technologiami oraz różnymi formami współpracy tj. leasing, wynajem kserokopiarek, czy sprzedażą drukarek – producenci dostarczają coraz to nowe sprzęty, które zachwycają swoimi technicznymi możliwościami.

Sprawdzeni pracownicy

Arso Serwis to przede wszystkim grupa fachowców, którzy znają się na wykonywanej pracy i będą gotowi pomóc Państwu w każdej sytuacji. Każdego dnia staramy się, aby procedury obsługi klientów były doskonalsze i dopasowane do indywidualnych wymagań każdego z Państwa. Możecie być pewni, że w ofercie sprzedaży kopiarek czy tonerów Xerox, tonerów Ricoh, tonerów Minolta traficie wyłącznie na sprzęt najnowszej generacji, a serwis drukarki wykona specjalista.

Wykonujemy również usługi poligraficzne w sytuacji, kiedy Państwo nie możecie wykonywać zadań na swoich komputerach. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że z naszej oferty korzystało wiele sprawdzonych firm i instytucji w województwie zachodniopomorskim. Wyróżnia nas niezawodność oraz konkurencyjne ceny. Dzięki nam Państwa praca zyska na efektywności, stanie się łatwiejsza i przyjemniejsza.

Sprzedaż drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych – informacje o firmie

Arso Serwis jest otwarty na wszelkie propozycje długofalowej współpracy. Jesteśmy nowocześnie zarządzanym przedsiębiorstwem o charakterze usługowo-handlowych, które z powodzeniem funkcjonuje w branży urządzeń biurowych. Prowadzimy:

  • Sprzedaż urządzeń wielofunkcyjnych, kopiarek, drukarek oraz materiałów eksploatacyjnych (wszystko w atrakcyjnych cenach),
  • Usługi serwisowe,
  • Wynajem i leasing kserokopiarek

Od 1998 roku wykonujemy usługi w całym kraju. To z myślą o klientach codziennie podnosimy nasze kwalifikacje, nabywamy nowe umiejętności, a także pozyskujemy i wdrażamy techniczne nowinki. Dzięki temu możemy proponować najnowsze rozwiązania dostępne na rynku, które usprawniają i ułatwiają pracę. Rzetelność, pełna elastyczność i sprawna obsługa to słowa, które najlepiej określają sposób, w jaki pracujemy

Sprzedajemy i obsługujemy serwisowo urządzenia producentów:
XEROX, CANON, RICOH, GESTETNER, NASHUATEC, DEVELOP, SHARP, TOSHIBA, LANIER, KYOCERA - MITA, OLIVETTI, PANASONIC, KONICA - MINOLTA, UTAX, SAMSUNG, HP, BRORTHER, EPSON, LEXMARK.

Oferujemy również Umowy Serwisowe tzw. "Pakiet Pełnej Ochrony".

 Document Technology Partner xerox

Na codzień świadczymy gwarancyjne i pogwarancyjne autoryzowane usługi serwisowe marek Xerox.
Dzięki rozległemu kanałowi dystrybucji zapewniamy stały i szybki dostęp do produktów i oryginalnych materiałów eksploatacyjnych do urządzeń z logiem Xerox.

 

arow

Naprawy gwarancyjne i po gwarancyjne kserokopiarek

arow

Sprzedaż nowych kserokopiarek

arow

Sprzedaż kserokopiarek po leasingowych

arow

Dzierżawa kserokopiarek

arow

Przeglądy techniczne i konserwacje

arow

Sprzedaż materiałów eksploatacyjnych

arow

Doradztwo w zakresie optymalizacji kosztów prac biurowych

arow

Instalacje kserokopiarek A4 i A3

arow

Wdrażanie oprogramowania do administrowania sprzętem biurowym

 

.