Connect Key, technologia inteligentnej kserokopiarki.

connect

 

Dzięki opracowanej przez Xerox technologii Connect Key, dotychczasowe możliwości urządzeń biurowych zyskują dodatkowe nieograniczone funkcje. Kserokopiarka jaką dotychczas znaliśmy staje się kompletnym centrum produktywności łącząc w sobie urządzenie i zestaw popularnego oprogramowania, rozwiązań i aplikacji. Ta innowacja stworzona została by usprawnić pracę biurową i ograniczyć koszty.

By Twoja praca stała się prostsza.

Dzisiejsi specjaliści muszą funkcjonować poza murami biura oraz sztywnymi godzinami pracy. Właśnie dlatego drukarki wielofunkcyjne z opcją ConnectKey oferują w pełni zintegrowane rozwiązanie mobilne, skanujące oraz w chmurze, dzięki czemu biuro jest zawsze w zasięgu ręki. Wykonaj ważne zadania bezpośrednio na drukarce wielofunkcyjnej za pomocą dużych intuicyjnych przycisków dotykowych i przejrzystego menu. Ten interfejs, typowy dla wszystkich drukarek wielofunkcyjnych z opcją ConnectKey, umożliwia zmianę kolejności przycisków funkcji i umieszcza ważne działania w zasięgu palców – takie jak przycisk skanowania z możliwością dopasowania uruchamiający cały przepływ zadań w celu szybkiej dystrybucji i archiwizacji dokumentu.

Dotrzymanie tempa oznacza, że otrzymałeś właściwą pomoc. Właśnie dlatego posiadamy technologię i oprogramowanie, które zapewniają szybszą pracę i lepszą współpracę.

Zaoszczędź czas podczas szukania kontaktów dzięki rozszerzonej książce adresowej, w której wszystkie wiadomości e-mail, faksy i zeskanowane informacje przechowywane są w pojedynczym kontakcie. Uprość procesy robocze za pomocą zakładki „ulubione”, w której wyświetlane są najczęstsze miejsca przeznaczenia. Zmniejsz frustrację pracowników oraz przestoje dzięki dostępowi z poziomu urządzenia do pełnej bazy danych wsparcia online Xerox przy użyciu interfejsu użytkownika oraz sterownika drukarki – treści dostępnej dla naszych techników wsparcia technicznego – oraz wbudowanych filmów wideo z pomocą.

Obsługuj interfejs użytkownika drukarki wielofunkcyjnej z dowolnego komputera biurowego tak, jakbyś stał tuż przy urządzeniu. Zdalnie przeszkol użytkowników i konfiguruj ustawienia drukarki wielofunkcyjnej ze spokojem wiedząc, że zintegrowane zabezpieczenie pozwala na autoryzację tylko pojedynczej operacji w danym momencie, aby zapobiec nakładaniu się zdalnych procedur.

Uprość korzystanie z urządzenia i zarządzanie nim dzięki spójnej platformie sterowników w ramach wszystkich drukarek wielofunkcyjnych z opcją ConnectKey. Tylko jedno szkolenie pracowników obejmujące obsługę wielu funkcji. Przyspiesz konfigurację poprzez proste klonowanie istniejących konfiguracji drukarek wielofunkcyjnych i wysłanie ich do podobnej drukarki wielofunkcyjnej z opcją ConnectKey. Jest to nie tylko szybsze, lecz zapewnia również spójne ustawienia dla zgodności zabezpieczeń.

Aplikacje ConnectKey zwiększają możliwości drukarki wielofunkcyjnej z ConnectKey oraz pomagają w jak najlepszym wykorzystaniu inwestycji w sprzęt. Urządzenia wielofunkcyjne z technologią ConnectKey posiadają wgrany standard gotowych do użytku, wbudowanych aplikacji na urządzenia wielofunkcyjne. Z poziomu interfejsu użytkownika można uzyskać dostęp do galerii Xerox® App Gallery. Umożliwia ona pobranie nowych aplikacji, takich jak Print from DropBox™ oraz Scan to Microsoft® Office 365 bezpośrednio z poziomu interfejsu użytkownika.

Bezpieczeństwo, które chroni Twoje dane i Twój biznes.
Dzisiejszy biznes w coraz większym stopniu odbywa się w sieci, co wiąże się ze zwiększonym ryzykiem, nawet dla drukarek wielofunkcyjnych. Dzięki ConnectKey możesz wreszcie chronić swoje drukarki wielofunkcyjne w sposób podobny do tego, w jaki chronisz swoje komputery przed wirusami i złośliwym oprogramowaniem oraz kontrolować dostęp do punktów końcowych w sieci czyniąc drukarkę wielofunkcyjną w pełni zabezpieczonym elementem sieci.

Bezpieczeństwo dzięki wbudowanemu programowi McAfee® firmy Intel Security