Pełny serwis naprawczy urządzeń kserograficznych
i drukarek

 

Nasza firma wykonuje pełną obsługę serwisową urządzeń kserograficznych. Zajmujemy się serwisem kopiarek różnych typów i producentów:

Wszystkim klientom zapewniamy bogaty asortyment produktów oraz wszelkie niezbędne usługi serwisowe wraz z naprawą kserokopiarek i urządzeń biurowych. Działamy głównie na obszarze województwa zachodniopomorskiego, w którym znajduje się siedziba naszej firmy. Jednak obsługujemy także klientów na terenie całego kraju, a nawet w miejscowościach przygranicznych po stronie niemieckiej – od serwisu, poprzez dostawy materiałów eksploatacyjnych, aż po dzierżawę kserokopiarek.

Nasza propozycja to umowa serwisowa występująca pod nazwą Pakiet Pełnej Ochrony Serwisowej. To zbiór usług z dziedziny serwisowania oraz naprawy kserokopiarek i urządzeń wielofunkcyjnych. Tego typu umowy zawarliśmy z wieloma urzędami administracji państwowej, placówkami oświatowymi i przedsiębiorstwami.

Umowa serwisowa oparta jest na prostych założeniach – najistotniejsze jest to, że jedna firma staje się odpowiedzialna za działanie całego Państwa sprzętu. Okresowa kontrola – konserwacja wykonywana zależnie od typu, wydajności i zużycia kopiarki, a także miesięcznie lub kwartalnie – ma decydujący wpływ na eksploatację urządzenia.

Pełny serwis naprawczy urządzeń kserograficznych

 

Serwis kopiarek i drukarek – dodatkowe usługi

Poza standardowym serwisowaniem kserokopiarek, drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych wykonujemy także dokumentację serwisową. Obejmuje ona wszelkie wymiany materiałów po przedstawionym kosztorysie naprawczym.

Podczas przeglądów serwisanci naszej firmy sporządzają notatki, w których określają stopień zużycia podzespołów oraz miejsca, gdzie wymiana części jest niezbędna. Sporządzony zostaje kosztorys naprawczy, który przedstawiamy osobie upoważnionej do jego przyjęcia. Dopiero po zaakceptowaniu kosztorysu realizujemy wszystkie naprawy. W naszej praktyce stosujemy bardzo często formę limitu kosztów naprawy. Natomiast jeśli naprawa przekracza wcześniej ustaloną kwotę, wtedy wymagana jest pisemna zgoda zleceniodawcy, aby była kontynuowana.

Prowadzimy książkę napraw – w niej wpisywane są wszelkie wymiany i naprawy. Książka ta znajduje się bezpośrednio przy kopiarce i stanowi źródło informacji dotyczących eksploatacji urządzenia.

Wykonujemy także ekspertyzy techniczne, ekspertyzy powykonawcze i kasacyjne, a także protokoły zniszczenia oraz wydajemy zaświadczenia dotyczące zagospodarowania odpadów.

Mamy nadzieję, że propozycja naszej firmy spotka się z Państwa zainteresowaniem, pozwoli obniżyć koszty prowadzonej działalności i zapewni usługi wysokiej jakości