Czym jest dzierżawa kserokopiarek?

Jednym z najskuteczniejszych sposobów na ograniczenie kosztów pracy biurowej jest oferowana przez nas usługa dzierżawy kserokopiarek. Nie ma potrzeby zaangażowania znacznych środków pieniężnych na zakup nowego sprzętu, a są to kwoty niemałe. Wystarczy prosta i przejrzysta umowa dzierżawy z jasno sprecyzowanymi zasadami, a reszta pozostaje na naszej głowie. Zapewniamy dostawę urządzenia najwyższej klasy z kompleksową obsługę serwisową. Bezpłatną dostawą materiałów eksploatacyjnych takich jak tonery, bębny czy fusery oraz wsparcie techniczno -  informatyczne. W ramach każdej umowy bezpłatnie dostarczamy i instalujemy urządzenie pod wskazanym adresem oraz przeprowadzamy szkolenie użytkowników z obsługi kserokopiarki.

dzierżawa kserokopiarek

 

Ile to kosztuje?

Oferujemy dwie podstawowe formy rozliczeń za dzierżawę kserokopiarek:
  • Stała miesięczna opłata dzierżawna z pakietem wliczonych w cenę darmowych wydruków.

W tej opcji przed podpisaniem umowy klient sam ustala średnią miesięczną ilość wydruków i kopii. Na tej podstawie wyliczona zostaje stała kwota miesięcznego czynszu dzierżawnego. Jeżeli klient w danym miesiącu przekroczy ustalony limit zostaje naliczona dodatkowa kwota za wykonane nad kopie według ustalonej w umowie kwocie.

  • Opłata dzierżawna plus opłata na podstawie wykonanych wydruków i kopii.

To druga z form rozliczenia umowy dzierżawy. Stała niska opłata za dzierżawę co miesiąc zostaje podwyższona o ustaloną kwotę za ilość wykonanych kopii ustalonych na comiesięcznym odczycie licznika kserokopiarki.

 

 

Zobacz wzór umowy dzierżawy