Arso Serwis prowadzi rozbudowaną sprzedaż urządzeń wielofunkcyjnych od różnych producentów. Gwarantujemy Państwu dostęp do sprawdzonego asortymentu, który z pewnością będzie Wam służyć przez lata. Kserokopiarki Xerox lub też inne kopiarki i drukarki, które mamy w ofercie, są wyznacznikiem najnowszych technologicznych trendów, która uczynią pracę łatwiejszą. Na każde z proponowanych urządzeń przygotowaliśmy oczywiście stosowną gwarancję. Urządzenia od firm Xerox czy Ricoh to długotrwała inwestycja.

 

Części eksploatacyjne

Fakt, że posiadamy drukarki Xerox czy też świadczymy usługi serwisu Ricoh, to nie wszystko. Posiadamy tonery Xerox, tonery Ricoh, tonery Minolta i inne części zamienne oraz elementy eksploatacyjne do oferowanych urządzeń wielofunkcyjnych. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani ofertą sprzedaży urządzeń wielofunkcyjnych, ale nie wiecie, jakie urządzenie w pełni spełni wszystkie wymagania, bardzo prosimy o kontakt. Postaramy się wspólnie wybrać materiał, który będzie odpowiadać potrzebom. Co ważne, posiadamy także specjalnie przygotowane usług dla osób, które są zainteresowane jedynie dzierżawą lub naprawą kserokopiarek od innych producentów.

Zachęcamy do sprawdzenia pełnej propozycji naszej firmy, a w przypadku chęci skorzystania z oferty, do kontaktu.

 

Wiadomości dla klientów

Arso Serwis to firma, która przede wszystkim oferuje kompleksowe usługi serwisowo - poligraficzne. Oprócz tego, że prowadzimy m.in. sprzedaż urządzeń wielofunkcyjnych, a także serwis i leasing kopiarek, współpracujemy z uznanymi na rynku firmami, w tym Xerox, Minolta i Ricoh. W ramach tej pierwszej oferujemy umowy serwisowe tzw. FSMA, które są gwarantem uzyskania szybkiej pomocy w nagłej sytuacji. Zawieramy także umowy serwisowe dla kserokopiarek po gwarancji, co umożliwia pełną kontrolę na kosztami eksploatacyjnymi oraz zapewnia wczesne wykrycie ewentualnych usterek i ich szybkie usunięcie. Zachęcamy Państwa do regularnego śledzenia naszej pełnej propozycji. W wiadomościach będziemy informować o kolejnych pojawiających się ofertach.

20180526 12010420180526 130949

Święto Rzemiosła Zachodniopomorskiego 26.05.2018

Odznaczenie odebrał min. właściciel Arso Serwis P. U. Roman Proszkowski Coroczna, najważniejsza gala w regionie dla przedsiębiorców i usługodawców. Na uroczystości przybyli m.in.: Wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego prof Bogusław Liberadzki, Radny Sejmiku Wojewódzkiego Arkadiusz Wieczorek, Prezes Izby Rzemieślniczej Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Szczecinie - Władysław Jefremienko, Starszy Cechu Rzemiosł i Przedsiębiorców w Nowogardzie - Dariusz Szulejko, skarbnik gminy Nowogard Marcin Marchewka, Przewodniczący Rady Miejskiej, przedstawiciele Starostwa w Goleniowie, Zachodniopomorski Kurator Oświaty, cechowie i rzemieślnicy województwa zachodniopomorskiego.

 

 

Więcej artykułów…