LOGO
usługa zwolniona z podatku VAT
15. Wydzierżawiający zobowiązuje się do reakcji serwisowej i dostawy materiałów eksploatacyjnych dla Dzierżawcy do 24 godzin na terenie Szczecina, od chwili otrzymania zgłoszenia, z wyłączeniem dni wolnych od pracy.

WorkCentre 7120/7125

Konfiguracje modelu
Prędkość kopiowania/drukowania Kolorowe: do 20 str./min
Czerń: do 20 str./min
Kolorowe: do 25 str./min
Czerń: do 25 str./min
Funkcje standardowe Kopia, Skanowanie sieciowe, Druk, Skanowanie do poczty e-mail/folderu
Funkcje opcjonalne Faks, Skanowanie do/drukowanie z USB
Maksymalne dopuszczalne obciążenie Do 50 000 stron miesięcznie Do 60 000 stron miesięcznie
Maksymalna pojemność podajników na papier 1 090 arkuszy 1 090 arkuszy
Automatyczny podajnik dokumentów Automatyczny podajnik dokumentów do druku dwustronnego
Wydajność: 110 arkuszy
Pojemność na papier Taca (Taca boczna): 50 arkuszy
Taca 1: 520 arkuszy
Taca 2: 520 arkuszy
Taca (Taca boczna): 50 arkuszy
Taca 1: 520 arkuszy
Taca 2: 520 arkuszy
Rozmiar papieru Taca (Taca boczna): Rozmiary niestandardowe: 89 x 98 mm to 297 x 432 mm
Taca 1: Rozmiary niestandardowe: 140 x 182 mm to 297 x 432 mm
Taca 2: Rozmiary niestandardowe: 140 x 182 mm to 297 x 432 mm
Taca (Taca boczna): Rozmiary niestandardowe: 89 x 98 mm to 297 x 432 mm
Taca 1: Rozmiary niestandardowe: 140 x 182 mm to 297 x 432 mm
Taca 2: Rozmiary niestandardowe: 140 x 182 mm to 297 x 432 mm
Opcje wykańczania Podwójna taca wyjściowa: dolna taca przesuwa zestawy wydrukowanych prac, 250+250-tace wyjścia
Zintegrowany finiszer biurowy (Opcjonalnie): Zszywanie jednopozycyjne, 500-tace wyjścia
Finiszer biurowy LX (Opcjonalnie): Zszywanie wielopozycyjne (opcjonalne: Urządzenie do tworzenia broszur, Dziurkacz, Urządzenie do tworzenia broszur łączonych grzbietowo, Punktowanie), 2000-tace wyjścia
Dodatkowy zszywacz (Opcjonalnie): 50-arkuszy
Kopia
Czas wydrukowania pierwszej strony, kopiowanie Od 8.1 pt-pt kolor / 6.5 pt-pt czarno-białe
Maksymalna rozdzielczość kopii 600 x 600 dpi
Funkcje kopiowania Adnotacja, Określenie obszaru, Automatyczny wybór koloru, Automatyczne zmniejszanie/powiększanie, Automatyczne wybieranie tac, Automatyczne drukowanie 2-stronne, Kopiowanie książek, Tworzenie broszury, Tworzenie pracy, Układanie, Okładki, Kopiowanie dowodów osobistych, Wkładki, Obraz lustrzany, Oryginały o różnych rozmiarach, N-stron, Obraz negatywowy, Tryb plakatu, Zestaw próbkowy, Znaki wodne
Druk
Czas wydrukowania pierwszej strony, drukowanie Od 13 pt-pt kolor / 11 pt-pt czarno-białe
Rozdzielczość 600 x 600 x 4 bits dpi
Pamięć drukowania (standardowa) 2 GB W standardzie
Twardy dysk 80 GB
Podłączenie 10/100BaseTX Ethernet, USB 2.0
Języki opisu strony (PDL) PCL® 6 emulacja, PDF, XPS (opcjonalne: Adobe PostScript® 3™)
Obsługa systemów operacyjnych AIX 5 v5.3, HP-UX® 11.0, HP-UX® 11i v2, Linux® Fedora Core 1/5, Mac OS® X w wersji 10.4 lub nowszy, Red Hat ES4, SUSE ™ 10/11, Sun Microsystems Solaris™ 2.8, 2.9, 2.10, Windows® 2003 Server, Windows® 2008 Server, Windows® 7, Windows® Vista, Windows® XP SP3
Funkcje drukowania Autodopasowanie, Automatyczne wybieranie tac, Arkusz wzorcowy, Drukowanie broszur, Okładki, Opóźnione drukowanie, N-stron, Zestaw próbkowy, Zabezpieczone drukowanie, Znaki wodne (opcjonalne: Drukowanie z USB)
Faks
Funkcje faksu Budowanie zadania faksu, Przekazywanie faksów, Faks LAN, Wysyłanie i odbieranie dokumentów dupleksowych
Skanowanie
Docelowe miejsca skanowania Skanowanie sieciowe, Skanowanie do poczty e-mail, Skanowanie do folderu
Miejsca docelowe (opcjonalnie) Skanowanie do USB
Bezpieczeństwo
Standardowe funkcje zabezpieczeń Dziennik audytu, Szyfrowanie danych, Poczta e-mail oparta na protokole SSL, HTTPS (zabezpieczony serwer skanowania i sieciowy), Filtrowanie adresów IP, Zabezpieczenia nadpisywania obrazów, Blokada klawiatury, Blokada klawiatury numerycznej, Uwierzytelnianie sieciowe, Blokowanie portów, Zabezpieczone drukowanie, Protokół zabezpieczonego drukowania IPsec, Uwierzytelnianie użytkownika
Opcjonalne funkcje zabezpieczeń Zabezpieczenia faksu, Blokada drukowania odbieranych faksów, Xerox Secure Access Unified ID System

Sprzedaż i serwis kserokopiarek

Firma ARSO SERWIS P. U. od ponad 18 lat, prowadzi sprzedaż, dzierżawę i serwis kserokopiarek, od małych formatów A4, aż po duże A3+, od czarno białych, po kolorowe, wysokowydajne, cyfrowe urządzenia drukujące i skanujące, zapewniając przy tym fachowe doradztwo, wszystkie materiały eksploatacyjne i części zamienne oraz szybki dostęp do wykwalifikowanego i doświadczonego serwisu.

serwis kserokopiarek

 

I. Sprzedaż kserokopiarek

Posiadamy bogate doświadczenie w handlu urządzeniami drukującymi od małych nabiurkowych drukarek A4 do dużych wolnostojących urządzeń wielofunkcyjnych A3+. W naszej ofercie szczególne miejsce zajmuje bogaty asortyment wiodącego producenta sprzętu biurowego firmy Xerox. Ścisła współpraca z działem handlowym Firmy Xerox Polska gwarantuj nam dostęp do najnowszych produktów i technologii w najniższych cenach na rynku. Dzięki rozległemu kanałowi dystrybucji zapewniamy stały i szybki dostęp do produktów i oryginalnych materiałów eksploatacyjnych do urządzeń z logiem Xerox. W naszej ofercie posiadamy również sprzęt innych producentów jak Konica Minolta, Canon, Samsung, Ricoh, HP.

Oprócz bogatej oferty drukarek i kserokopiarek fabrycznie nowych posiadamy w asortymencie również kserokopiarki po leasingowe. Jest to sprzęt pełnowartościowy najwyższej klasy z niewielkimi licznikami przebiegu, sprowadzany od naszych zagranicznych wieloletnich partnerów.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ ZAKUPU KSEROKOPIAREK I URZĄDZEŃ WIELOFUNKCYJNYCH W ZAŁĄCZNIKACH MENU GŁÓWNEGO „KSEROKOPIARKI”

II. Dzierżawa kserokopiarek

Czy potrzebujesz urządzenie bez angażowania środków pieniężnych?

Idealnym rozwiązaniem jest jego wynajęcie, czyli możliwość użytkowania sprzętu bez ponoszenia kosztów zakupu i kłopotliwego kontrolowania kosztów jego eksploatacji.

Wydzierżawienie urządzeń w firmie ARSO SERWIS przyniesie Państwu wiele korzyści:

 • bezpłatna dostawa i instalacja sprzętu dostosowanego do potrzeb Państwa firmy
 • niski abonament miesięczny
 • minimalna opłata tylko za nad kopie
 • bezpłatne dostawy materiałów eksploatacyjnych, części zamiennych oraz bezpłatne wykonywanie usług serwisowych
 • pełna gwarancja bez limitu kopi

 

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ NA WYNAJEM KSEROKOPIAREK WIELOFUNKCYJNYCH W ZAŁĄCZNIKACH MENU GŁÓWNEGO „KSEROKOPIARKI”

III. Serwis kserokopiarek

 Umowa serwisowa na urządzenia będące własnością klienta obejmuje:

 • Przeglądy techniczne
 • Naprawy i wymianę części
 • Regeneracje podzespołów kserokopiarek,
 • Kserokopiarki zastępcze na czas naprawy na koszt serwisu !!!
 • Priorytetowe traktowanie zgłoszeń serwisowych - czas reakcji serwisu od 1 godz. do 12 godz.
 • Gwarancje – Arso Serwis za wykonane przez siebie prace naprawcze udziela gwarancji w zależności od rodzaju wykonanej pracy gwarancja jest czasowa lub na określony limit kopii. Zapewnia to naszym klientom bezpieczeństwo i gwarancję skuteczności napraw.

 

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ SERWISOWĄ KSEROKOPIAREK I URZĄDZEŃ WIELOFUNKCYJNYCH W ZAŁĄCZNIKACH MENU GŁÓWNEGO „SERWIS”

 

umowa serwisowa

Co zawiera umowa serwisowa?

Nasza umowa serwisowa obejmuje:

 • Przeglądy techniczne kserokopiarek w okresach miesięcznych albo trzymiesięcznych.

Ciągły nadzór pozwala wyeliminować większość usterek, a właściwe zabiegi techniczne przedłużają czas żywotności podzespołów, dzięki czemu obniża się koszt eksploatacji urządzenia.

 • Naprawę i wymianę części eksploatacyjnych

W ramach stałych umów serwisowych zajmujemy się dostarczaniem tanich tonerów i innych materiałów eksploatacyjnych w niezwykle atrakcyjnych cenach. Oferujemy hurtowe ceny zarówno na podzespoły, jak i na materiały eksploatacyjne. Naszym klientom, którzy zawarli umowę Pakiet Pełnej Ochrony, zaproponowaliśmy tak niskie ceny za materiały eksploatacyjne, że oszczędności w skali roku pokryły w całości koszty serwisu.

 • Regeneracja podzespołów kserokopiarek

Regenerujemy wkłady tonerowe, fotoreceptory (cartridge’y). Nasi odpowiednio wykwalifikowani serwisanci podczas przeglądów wykonują odpowiednie zabiegi, które przedłużają żywotność materiałów eksploatacyjnych, co ma wpływ na obniżenie kosztów, ponieważ pozwala na dłuższe wykorzystanie podzespołów kopiarki. Te zabiegi nie wpływają na jakość wykonywanych kopii ani nie szkodzą samym kopiarkom.

Stosujemy wyłącznie takie procedury, które zostały zaakceptowane albo nawet zalecane przez producenta w dokumentacji serwisowej lub późniejszych modyfikacjach.

Dodatkową możliwość daje regenerowanie wkładów tonerowych, cartridge’y również do drukarek komputerowych, które są napełniane wyłącznie oryginalnymi tonerami z tzw. tonerów serwisowych w opakowaniach zbiorczych.

Oszczędności, jakie dzięki temu powstają, sięgają nawet 60% ceny tonera, ponieważ unikamy kosztów opakowania i pojemnika bez strat pod względem jakości. Istotny jest także aspekt ochrony środowiska, ponieważ wykorzystujemy procedury obniżające „produkcję” odpadów.

 • Na czas naprawy dostarczamy kserokopiarki zastępcze na koszt serwisu!!!

Naszym największym klientom zapewniamy bezpłatne urządzenia rezydujące.

Są to kopiarki na stałe znajdujące się w siedzibie klienta. Bezpośrednio po zgłoszeniu awarii takie urządzenie można dostarczyć jako kopiarkę zastępczą. Dzięki temu czas dostarczenia kopiarki można skrócić do około 10 minut. Te urządzenia mogą zostać wykorzystane także w okresach wzmożonej pracy jako dodatkowe wsparcie w celu odciążenia i niedopuszczenia do nadmiernej eksploatacji Państwa sprzętu.

 • Czas reakcji serwisu.

Oferujemy reakcję w trybie bezpośrednim, czyli od razu po otrzymaniu zgłoszenia kierujemy na miejsce ekipę serwisową (klauzura w umowie określa to jako 1 h + dojazd). Na indywidualne życzenie klientów istnieje również możliwość serwisu 24 h na dobę (stałego albo okresowego). Taka forma jest wybierana przez placówki, w których dostęp do dokumentacji jest niezbędny.

 • Gwarancje 

Arso Serwis na zrealizowane przez siebie usługi naprawcze udziela gwarancji czasowej albo na określony limit kopii – zależnie od rodzaju wykonanej pracy. Dzięki temu nasi klienci mogą mieć pewność bezpieczeństwa i skuteczności napraw.

W przypadku kopiarek, na które gwarancja producenta jeszcze nie wygasła, honorujemy gwarancje takich firm jak: Ricoh, Canon, Sharp, Xerox, Toshiba, Panasonic, Lanier i Mita.

W przypadku kopiarek gdzie gwarancja producenta jeszcze nie wygasła informujemy, że honorujemy gwarancje na kserokopiarki firm: Ricoh, Canon, Sharp, Xerox, Toshiba, Panasonic, Lanier, Mita,

 

Podczas cyklicznych przeglądów serwisanci wychwytują większość nieprawidłowości, są w stanie wyregulować i ustawić kopiarkę w taki sposób, aby działała prawidłowo i wykonywała wysokiej jakości kopie. Nasi pracownicy dbają o terminową wymianę materiałów eksploatacyjnych, a tam, gdzie istnieje taka możliwość, przedłużają ich żywotność odpowiednimi regeneracjami. Każdy z naszych zabiegów zmierza do tego, aby Państwa sprzęt działał bezawaryjnie i wykonywał jak najlepszej jakości kopie. W ramach umowy nasza firma dostarczy również urządzenia zastępcze w każde miejsce, w którym awarie nie będą mogły zostać usunięte od razu na miejscu.

Pełny serwis naprawczy urządzeń kserograficznych
i drukarek

 

Nasza firma wykonuje pełną obsługę serwisową urządzeń kserograficznych. Zajmujemy się serwisem kopiarek różnych typów i producentów:

Wszystkim klientom zapewniamy bogaty asortyment produktów oraz wszelkie niezbędne usługi serwisowe wraz z naprawą kserokopiarek i urządzeń biurowych. Działamy głównie na obszarze województwa zachodniopomorskiego, w którym znajduje się siedziba naszej firmy. Jednak obsługujemy także klientów na terenie całego kraju, a nawet w miejscowościach przygranicznych po stronie niemieckiej – od serwisu, poprzez dostawy materiałów eksploatacyjnych, aż po dzierżawę kserokopiarek.

Nasza propozycja to umowa serwisowa występująca pod nazwą Pakiet Pełnej Ochrony Serwisowej. To zbiór usług z dziedziny serwisowania oraz naprawy kserokopiarek i urządzeń wielofunkcyjnych. Tego typu umowy zawarliśmy z wieloma urzędami administracji państwowej, placówkami oświatowymi i przedsiębiorstwami.

Umowa serwisowa oparta jest na prostych założeniach – najistotniejsze jest to, że jedna firma staje się odpowiedzialna za działanie całego Państwa sprzętu. Okresowa kontrola – konserwacja wykonywana zależnie od typu, wydajności i zużycia kopiarki, a także miesięcznie lub kwartalnie – ma decydujący wpływ na eksploatację urządzenia.

Pełny serwis naprawczy urządzeń kserograficznych

 

Serwis kopiarek i drukarek – dodatkowe usługi

Poza standardowym serwisowaniem kserokopiarek, drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych wykonujemy także dokumentację serwisową. Obejmuje ona wszelkie wymiany materiałów po przedstawionym kosztorysie naprawczym.

Podczas przeglądów serwisanci naszej firmy sporządzają notatki, w których określają stopień zużycia podzespołów oraz miejsca, gdzie wymiana części jest niezbędna. Sporządzony zostaje kosztorys naprawczy, który przedstawiamy osobie upoważnionej do jego przyjęcia. Dopiero po zaakceptowaniu kosztorysu realizujemy wszystkie naprawy. W naszej praktyce stosujemy bardzo często formę limitu kosztów naprawy. Natomiast jeśli naprawa przekracza wcześniej ustaloną kwotę, wtedy wymagana jest pisemna zgoda zleceniodawcy, aby była kontynuowana.

Prowadzimy książkę napraw – w niej wpisywane są wszelkie wymiany i naprawy. Książka ta znajduje się bezpośrednio przy kopiarce i stanowi źródło informacji dotyczących eksploatacji urządzenia.

Wykonujemy także ekspertyzy techniczne, ekspertyzy powykonawcze i kasacyjne, a także protokoły zniszczenia oraz wydajemy zaświadczenia dotyczące zagospodarowania odpadów.

Mamy nadzieję, że propozycja naszej firmy spotka się z Państwa zainteresowaniem, pozwoli obniżyć koszty prowadzonej działalności i zapewni usługi wysokiej jakości