Sprzedaż i serwis kserokopiarek

Firma ARSO SERWIS P. U. od ponad 18 lat, prowadzi sprzedaż, dzierżawę i serwis kserokopiarek, od małych formatów A4, aż po duże A3+, od czarno białych, po kolorowe, wysokowydajne, cyfrowe urządzenia drukujące i skanujące, zapewniając przy tym fachowe doradztwo, wszystkie materiały eksploatacyjne i części zamienne oraz szybki dostęp do wykwalifikowanego i doświadczonego serwisu.

serwis kserokopiarek

 

I. Sprzedaż kserokopiarek

Posiadamy bogate doświadczenie w handlu urządzeniami drukującymi od małych nabiurkowych drukarek A4 do dużych wolnostojących urządzeń wielofunkcyjnych A3+. W naszej ofercie szczególne miejsce zajmuje bogaty asortyment wiodącego producenta sprzętu biurowego firmy Xerox. Ścisła współpraca z działem handlowym Firmy Xerox Polska gwarantuj nam dostęp do najnowszych produktów i technologii w najniższych cenach na rynku. Dzięki rozległemu kanałowi dystrybucji zapewniamy stały i szybki dostęp do produktów i oryginalnych materiałów eksploatacyjnych do urządzeń z logiem Xerox. W naszej ofercie posiadamy również sprzęt innych producentów jak Konica Minolta, Canon, Samsung, Ricoh, HP.

Oprócz bogatej oferty drukarek i kserokopiarek fabrycznie nowych posiadamy w asortymencie również kserokopiarki po leasingowe. Jest to sprzęt pełnowartościowy najwyższej klasy z niewielkimi licznikami przebiegu, sprowadzany od naszych zagranicznych wieloletnich partnerów.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ ZAKUPU KSEROKOPIAREK I URZĄDZEŃ WIELOFUNKCYJNYCH W ZAŁĄCZNIKACH MENU GŁÓWNEGO „KSEROKOPIARKI”

II. Dzierżawa kserokopiarek

Czy potrzebujesz urządzenie bez angażowania środków pieniężnych?

Idealnym rozwiązaniem jest jego wynajęcie, czyli możliwość użytkowania sprzętu bez ponoszenia kosztów zakupu i kłopotliwego kontrolowania kosztów jego eksploatacji.

Wydzierżawienie urządzeń w firmie ARSO SERWIS przyniesie Państwu wiele korzyści:

 • bezpłatna dostawa i instalacja sprzętu dostosowanego do potrzeb Państwa firmy
 • niski abonament miesięczny
 • minimalna opłata tylko za nad kopie
 • bezpłatne dostawy materiałów eksploatacyjnych, części zamiennych oraz bezpłatne wykonywanie usług serwisowych
 • pełna gwarancja bez limitu kopi

 

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ NA WYNAJEM KSEROKOPIAREK WIELOFUNKCYJNYCH W ZAŁĄCZNIKACH MENU GŁÓWNEGO „KSEROKOPIARKI”

III. Serwis kserokopiarek

 Umowa serwisowa na urządzenia będące własnością klienta obejmuje:

 • Przeglądy techniczne
 • Naprawy i wymianę części
 • Regeneracje podzespołów kserokopiarek,
 • Kserokopiarki zastępcze na czas naprawy na koszt serwisu !!!
 • Priorytetowe traktowanie zgłoszeń serwisowych - czas reakcji serwisu od 1 godz. do 12 godz.
 • Gwarancje – Arso Serwis za wykonane przez siebie prace naprawcze udziela gwarancji w zależności od rodzaju wykonanej pracy gwarancja jest czasowa lub na określony limit kopii. Zapewnia to naszym klientom bezpieczeństwo i gwarancję skuteczności napraw.

 

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ SERWISOWĄ KSEROKOPIAREK I URZĄDZEŃ WIELOFUNKCYJNYCH W ZAŁĄCZNIKACH MENU GŁÓWNEGO „SERWIS”