druk-logo

Arso Serwis

Przedsiębiorstwo Usługowe
71-312 Szczecin, ul. Domańskiego 7
tel. 914 871 804 / mail arso@arso.pl / fax 914 310 063

 Firma ARSO SERWIS P. U.

Od ponad 18 lat, prowadzimy sprzedaż, dzierżawę i serwis kserokopiarek, od małych formatów A4, aż po duże A3+, od czarno białych, po kolorowe, wysokowydajne, cyfrowe urządzenia drukujące i skanujące, zapewniając przy tym fachowe doradztwo, wszystkie materiały eksploatacyjne i części zamienne oraz szybki dostęp do wykwalifikowanego i doświadczonego serwisu.

Specyfika naszej pracy wymaga dokładności, cierpliwości i skrupulatności. Nasi pracownicy, serwisanci oraz handlowcy docierają z serwisem i ofertami do klientów nawet w najdalsze zakątki Polski. Ze względu na szybki postęp technologiczny w naszej branży musimy być dynamiczni, głodni wiedzy i otwarci na nowości. Nasza KADRA to ludzie niezawodni, którzy są zawsze gotowi Państwu pomóc. Codziennie polepszamy procedury obsługi klientów, abyśmy mogli elastycznie dostosować się do Państwa potrzeb, nawet tych najbardziej indywidualnych. Można na nas liczyć, przybywamy zawsze na czas i proponujemy urządzenia zastępcze. Świadczymy usługi poligraficzne wtedy, gdy Państwo nie mogą wykonać pracy na swoich urządzeniach. Z naszych usług korzystają największe instytucje w województwie zachodniopomorskim oraz wiele mniejszych firm. Wyróżnia nas niezawodność oraz konkurencyjne ceny. Dzięki nam Państwa praca zyska na efektywności, stanie się łatwiejsza i przyjemniejsza.

Sprzedaż drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych – informacje o firmie

Zachęcamy Państwa do podjęcia długofalowej współpracy z naszym nowoczesnym przedsiębiorstwem usługowo-handlowym działającym w branży urządzeń biurowych. Sprzedajemy urządzenia wielofunkcyjne http://www.arso.pl/produkty, kopiarki, drukarki oraz materiały eksploatacyjne w konkurencyjnych cenach. Oferujemy również szeroki zakres usług serwisowych, a także wynajem i leasing kopiarek. Od 1998 roku wykonujemy nasze usługi w całym kraju. To dla naszych klientów nieustannie się szkolimy, pozyskujemy i wdrażamy nowe technologie. Dzięki temu możemy proponować najnowsze rozwiązania technologiczne dostępne na rynku, które usprawniają i ułatwiają pracę. Rzetelność, pełna elastyczność i sprawna obsługa to słowa, które najlepiej określają sposób, w jaki pracujemy

Sprzedajemy i obsługujemy serwisowo urządzenia producentów:
XEROX, CANON, RICOH, GESTETNER, NASHUATEC, DEVELOP, SHARP, TOSHIBA, LANIER, KYOCERA - MITA, OLIVETTI, PANASONIC, KONICA - MINOLTA, UTAX, SAMSUNG, HP, BRORTHER, EPSON, LEXMARK.

Oferujemy również Umowy Serwisowe tzw. "Pakiet Pełnej Ochrony".

 Document Technology Partner xerox

Na codzień świadczymy gwarancyjne i pogwarancyjne autoryzowane usługi serwisowe marek Xerox.
Dzięki rozległemu kanałowi dystrybucji zapewniamy stały i szybki dostęp do produktów i oryginalnych materiałów eksploatacyjnych do urządzeń z logiem Xerox.

 

arow

Naprawy gwarancyjne i po gwarancyjne kserokopiarek

arow

Sprzedaż nowych kserokopiarek

arow

Sprzedaż kserokopiarek po leasingowych

arow

Dzierżawa kserokopiarek

arow

Przeglądy techniczne i konserwacje

arow

Sprzedaż materiałów eksploatacyjnych

arow

Doradztwo w zakresie optymalizacji kosztów prac biurowych

arow

Instalacje kserokopiarek A4 i A3

arow

Wdrażanie oprogramowania do administrowania sprzętem biurowym

 

.